Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Легалізація документів

«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послуги консульської легалізації українських документів , призначених для використання в іноземних державах.

Процедура консульської легалізації документа необхідна в тому випадку, якщо країна на території якої він буде пред'явлений, не є учасницею Гаазької конвенції.

Для держав, учасників Гаазької конвенції, передбачена спрощена процедура легалізації шляхом проставлення на документі спеціального штампа - апостиль (Apostille).

Консульська легалізація документів включає в себе складну та поступову процедуру надання документу юридичної сили (легітимності) для використання його на території іншої держави. Виїжджаючи за кордон з метою навчання, роботи, планування сім’ї  або розширення бізнесу Ви постанете перед питанням підготовки необхідних документів.

Юристи «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» допоможуть Вам в короткі терміни правильно підготувати комплект документів для належного використання на території країни де вимагається консульська легалізація.

Консульській легалізації підлягають наступні документи:

·      Свідоцтво про народження, шлюб, зміну прізвища, розлучення, смерть, витяг про дошлюбне прізвище, інші док-ти органів РАЦС, заява про сімейний стан (афідевіт).

·      Освітні документи (диплом, додаток, атестат, табель, свідоцтво, архівна довідка).

·      Статутні документи  юридичних осіб (свідоцтво про реєстрацію, статут, виписка, резолюція директорів), різного роду сертифікати , ліцензії , контракти, угоди

·      Довідка про несудимість, довідка ДМС, медична довідка.

Як виконати консульську легалізацію свідоцтва про народження, про шлюб, витяг органів РАЦС?

Свідоцтво про народження треба завірити в управлінні юстиції тієї області де видавався документ. Потім на оригінал свідоцтва проставляється печатка легалізації МЗС України. Свідоцтво, вже з проставленими печатками, перекладається на англійську мову. Переклад нотаріально завіряється. На нотаріально завіреному перекладі проставляється спочатку печатка МінЮст України, потім печатка МЗС України. Після вищезазначених дій документи подаються до консульства на фінальну процедуру легалізації. Сплачується консульський збір.

Як виконати консульську легалізацію диплома, атестата?

Диплом перекладається на англійську мову. Нотаріально завіряється копія диплома та переклад. На нотаріально завіреному перекладі проставляється спочатку печатка МінЮст України, потім печатка МЗС України. Після вищезазначених дій документи подаються до консульства на фінальну процедуру легалізації. Сплачується консульський збір.

Термін виконання консульської легалізації залежить від країни, для якої здійснюється легалізація документів і в середньому становить від двох тижнів .

Вартість послуг:

Послуга з виконання консульської легалізації

Вартість

1

Виконання консульської легалізації в Міністерстві юстиції України

1 робочий день

250 грн.

3 робочі дні

150 грн.

2

Виконання консульської легалізації в Міністерстві закордонних справ України

2 робочі дні

250 грн.

5 робочих днів

150 грн.

3

Проставлення печатки головного управління юстиції м. Києва

(для документів виданих в Києві чи Київській обл..)

2 робочі дні

150 грн.

4

Виконання легалізації в консульстві

3-5 робочих днів

300 грн.

5

Офіційний консульський збір

залежить від країни

 

 

Для представлення інтересів у всіх інстанціях, а також в посольстві або консульстві необхідна довіреність на співробітників «Міжнародного Бюро Легалізації Документів».

Нижче наводимо перелік держав, що не приєдналися до Гаазької конвенції, послуги з легалізації документів для яких найчастіше замовляють наші клієнти:

Алжир,

• Бразилія,

• Єгипет,

• Йорданія,

• Канада,

• Катар,

• Китай (КНР, Китайська Народна Республіка),

• Коста-Ріка,

• Кувейт,

• Іран,

• Ірак,

• Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ),

• Саудівська Аравія,

• Сирія,

• Тайвань,

• Уругвай,

• Філіппіни.

Якщо у Вас виникли питання з приводу процедури консульської легалізації в Україні, Ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про легалізацію, що представлена в розділі Поширені питання.

 

Звертайтеся за консультацією 044-222-59-73.