Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Апостиль на документах про освіту


Проставлення печатки апостиль на диплом, на атестат, та інші освітні документи:

«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» має багатий досвід в проставленні апостиля на документи. Тому, звернувшись до нас, Ви зможете отримати документи зі штампом апостиль в мінімально можливі терміни.

Що таке апостиль?

Апостиль - це спрощена форма легалізації документів для країн учасниць Гаазької конвенції.

Проставлення штампу апостиль необхідне для надання документу юридичної сили на території іншої держави. Апостиль з'явився і був прийнятий в якості міжнародної стандартизованої форми завірення документів для спрощення процедури легалізації документів. Як правило, при його наявності не потрібно інших форм завірення документів. Фактично апостиль являє собою штамп, який проставляється виключно на оригіналі документа. У штампі містяться такі відомості як: найменування держави, що видала апостиль, міста та установи, в якій він був проставлений; прізвище, посада та підпис особи, яка підписала документ; номер апостиля.

При використанні документа, виданого на території України, за кордоном - Вам необхідно поставити на нього апостиль.

Існує ряд вимог до освітніх документів, які впливають на терміновість проставлення печатки апостиль.

Так на диплом або атестат видані до 1998 року (у формі книжки, не пластикові), на диплом кандидата наук, на диплом про підвищення кваліфікації, на різного роду сертифікати, посвідчення, довідку зі школи, довідку з університету, виписку оцінок, академічну довідку – апостиль проставляється після отримання відповіді на запит з ВНЗ де видавався документ. Тобто термін проставлення печатки апостиль становить або 20 або 30 робочих днів.

Апостиль на диплом або атестат нового зразка (пластиковий), а також на додаток до диплому, додаток до атестату – проставляється у звичайному порядку 1, 2, 10 або 30 робочих днів.

Зверніть увагу на те, що для процедури проставлення апостилю від Вас не вимагається особистої присутності або нотаріального доручення. Саме тому, ми раді допомогти  кожному, незалежно від місця перебування та прописки!

Звернення в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» допоможе вам мінімізувати час на отримання правильно оформлених документів. Ви також можете скористатися нашими послугами в телефонному режимі, завдяки чому, Ви отримаєте апостиль не виходячи з будинку. 

Вартість послуг:

Послуга

Терміновість

Вартість

1

Проставлення штампа апостиль в Міністерстві освіти України

1 робочий день

999 грн

2 робочих дня

540 грн

10 робочих днів

350 грн

20 рабочих днів

(з запитом)

520 грн

30 робочих днів

250 грн

2

Формування пакету документів для WES USA, WES Canada, ICAS Canada

10-30 робочих днів

600 грн.

Зразок печатки апостиль на дипломі:


Зразок печатки апостиль на атестаті:


Просимо звернути Вашу увагу, що апостиль ставиться тільки на документи, видані на території України. На іноземні документи апостиль ставиться в країні, де видавався даний документ. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Якщо у Вас виникли питання про процедуру проставлення штампа апостиль, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про апостиль, представленої в розділі Поширені питання.

Звертайтесь за консультацією - 044-222-59-73.