Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Апостиль на довідку про несудимість


Проставлення апостилю на довідку про відсутність судимості:

Громадянам України, а також іноземним громадянам, які проживали в Україні, «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послугу з проставлення апостилю на довідку про несудимість (довідки про наявність/ відсутність судимості).

Довідка про відсутність судимості являє собою документ, що видається Міністерством внутрішніх справ України на офіційному бланку (ІП-1) і свідчить про відсутність чи наявність судимості особи на території України.

Це один з основних документів, який є необхідним при в’їзді на територію іншої країні і має містити проставлений штамп Апостиль.

Отримання Апостилю є складною процедурою, яка здійснюється Міністерством Закордонних Справ України та  вимагає правильного оформлення Довідки про несудимість, наявності необхідних реквізитів, печатки та підпису посадової особи. Проставлена печатка Апостиль дає змогу використовувати Вашу довідку за кордоном і додатково може потребувати лише переклад на мову відповідної країни.

Апостиль на довідку про несудимість потрібен в наступних випадках:

1.      Оформлення візи для виїзду за кордон.

2.      Оформлення громадянства.

3.      Працевлаштування закордоном, введення бізнесу.

4.      Реєстрації шлюбу.

Звернувшись в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» Ви заощадите свій час, кошти та отримаєте правильно підготовлений документ.

Ми раді допомогти всім бажаючим, незалежно від громадянства, місця знаходження та прописки!

Вартість послуг:

Терміновість

Вартість

1

Проставлення штампа апостиль в Міністерстві закордонних справ України на довідку про несудимість

(відсутність судимості)

3 робочих дня

150 грн.

2 робочих дня

200 грн

1 робочий день

500 грн.

Зразок проставленого штампу Апостиль на оригіналі Довідки про несудимість:


 

Просимо звернути Вашу увагу, що апостиль в Україні ставиться тільки на довідку, видану на території України. На іноземні документи апостиль ставиться в країні, де видавався даний документ. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Якщо у Вас виникли питання про процедуру проставлення штампа апостиль, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про апостиль, представленої в розділі Поширені питання.

Звертайтеся за консультацією - 044-222-59-73.