Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Апостиль на документи юридичних осіб


«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» має багатий досвід сприяння в проставленні апостиля на документи юридичних осіб. Тому, звернувшись до нас, Ви зможете отримати документи зі штампом апостиль в мінімально можливі терміни.

Що таке апостиль?

Апостиль - це спрощена форма легалізації документів для країн учасниць Гаазької конвенції.

Проставлення штампу апостиль необхідне для надання документу юридичної сили на території іншої держави. Апостиль з'явився і був прийнятий в якості міжнародної стандартизованої форми завірення документів для спрощення процедури легалізації документів. Як правило, при його наявності не потрібно інших форм завірення документів. Фактично апостиль являє собою штамп, який проставляється виключно на оригіналі документа. У штампі містяться такі відомості як: найменування держави, що видала апостиль, міста та установи, в якій він був проставлений; прізвище, посада та підпис особи, яка підписала документ; номер апостиля.

При відправці документа, виданого на території України, за кордон Вам необхідно поставити на нього апостиль.

Існує ряд певних вимог до документів, що надаються для проставлення штампа апостиль. Звернення в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» допоможе вам мінімізувати час на отримання правильно оформлених документів.

Проставлення штампу апостиль на документи юридичних осіб:

Вартість послуг:

Послуги

Терміновість

Вартість

1

Проставлення штампа апостиль в Міністерстві юстиції Україниустановчі документи, статут, витяг, виписка.

3 робочих дня

230 грн.

1 робочий день

300 грн.

2

Проставлення штампа апостиль в Міністерстві закордонних справ Україниподаткова або пенсійна довідка

3 робочих дня

230 грн.

2 робочих дня

350 грн

Просимо звернути Вашу увагу, що апостиль ставиться тільки на документи, видані на території України. На іноземні документи апостиль ставиться в країні, де видавався документ. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Якщо у Вас виникли питання про процедуру проставлення штампа апостиль, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про апостиль, представленої в розділі Поширені питання.

 

Звертайтеся за консультацією - 044-222-59-73.