Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Витяг, Виписка, Довідка з ЄДРПОУ


Громадянам України, а також іноземним громадянам, які проживали в Україні, «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послугу з отримання Витягу, Виписки, Довідки з ЄДРПОУ.

Що являють собою відомості з ЄДРПОУ?

Відомості з ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) – це належним чином оформлена інформація з автоматизованої система накопичення та обробки даних про підприємства та організації усіх форм власності. В залежності від критерію запиту на інформацію з реєстру, вид та тип відомостей може відрізнятися. Кожен документ оформлюється на окремому фірмовому встановленому бланку, який має свою облікову серію і номер. Всі відомості про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ФОП), зареєстрованих в Україні, містяться в ЄДРПОУ. 
Отримати відомості з реєстру можна у вигляді:

·         Витяг

·         Виписка

·         Довідка

Витяг із ЄДРПОУ є найбільш розширеним за кількістю інформації документом, містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців за критерієм пошуку, зазначеним у запиті. Документ оформлюється на бланку з серією та номером. Витяг з Єдиного державного реєстру підписується державним реєстратором та засвідчується його печаткою.

Виписка – це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, і видається виключно самим юридичним особам та ФОП, які подали запит про її видачу. Виписка входить в перелік найважливіших документів для ведення будь-якої підприємницької діяльності  Можна сказати, що Виписка в наш час прийшла на заміну Свідоцтва про державну реєстрацію і не містить інформації про проведені реєстраційні дії. Виписка оформлюється на бланку з серією та номером. Термін її дії – необмежений (до часу нових змін на підприємстві).

Довідка з ЄДР – Отримання цього документу дозволяє в хронологічному порядку прослідкувати всю історію реєстраційних дій по відношенню до юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Україні видається за підписом та печаткою державного реєстратора на спеціальних номерних бланках.

Форма №6 – спеціальна реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців» юридична  особа щороку зобов'язана  подавати (надсилати) державному   реєстратору Форму №6  для підтвердження відомостей про юридичну  особу.

Більшість підприємців займаються отриманням вище зазначених довідок самостійно, проте завжди стикаються з безліччю проблем, пов'язаних з комплектом необхідних документів, правильним оформленням відповідних заяв, а також наявністю всіх важливих реквізитів для належного отримання інформації із Реєстру.

Саме тому команда досвідчених юристів «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» прагне допомогти Вам у вирішенні всіх ваших питань.

Цінуйте Ваш час – звертайтеся до професіоналів!

Вартість послуг:

Назва послуги

Строки

Варстість

1

Витяг

1 день

190 грн

5 годин

300 грн

2

Виписка*

1-2 робочих дня

250 грн

3

Довідка*

1-2 робочих дня

200 грн

4

Форма-6 (Підтвердження)

1-2 робочих дня

250 грн

*Для представлення інтересів у всіх інстанціях необхідна довіреність на співробітників «Міжнародного Бюро Легалізації Документів».

 

Якщо у Вас виникли питання з приводу процедури отримання необхідних Вам документів, можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією, що представлена в розділі Поширені питання.

 

Звертайтесь за консультацією 044-222-59-73.