Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Довідка про корупцію


Довідки про відсутність корупційного правопорушення

Громадянам України, а також іноземним громадянам, які проживають на території України «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послугу з отримання довідки про відсутність корупційного правопорушення (довідка про корупцію для участі у тендері).

Інформаційна довідка з Реєстру про відсутність корупційного правопорушення у сфері державних закупівель (Довідка про корупцію) – документ який підтверджує наявність або відсутність інформації про особу в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Надається Головним управлінням юстиції у м. Києві на номерному бланку із зазначенням інформації щодо наявності/ відсутності корупційного правопорушення у сфері державних закупівель.

Інформаційна довідка про корупційне правопорушення потрібна для участі у тендерах, конкурсних державних закупівлях, для пред’явлення під час спеціальних перевірок, при розгляді судових справ, на вимогу контрагента. Довідку можна отримувати для всіх громадян України або іноземних громадян, які проживають на території України незалежно від місця прописки або місця проживання.

 Для отримання довідки про відсутність корупційного правопорушення необхідно надати:
- копії сторінок паспорта фізичної особи,
- копію ідентифікаційного номера (код),
- згоду на проведення перевірки встановленого зразка (оригінал),
- запит встановленого зразка (оригінал),
- довіреність (оригінал).
 

Вартість послуг:

Терміновість отримання довідки

Вартість

1

5 робочих днів

350 грн

2

8-10 робочих днів

250 грн

Зразок довідки про відсутність корупційних правопорушень:


 

Якщо у Вас виникли питання щодо процедури отримання довідки про відсутність корупційного правопорушення, Ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією щодо довідки про несудимість, представленої в розділі Поширені питання.

 

Звертайтеся за консультацією – 044-222-59-73.