Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Апостиль на нотаріальні документи


«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» має багатий досвід сприяння в проставленні печатки апостиль на нотаріальні документи (документи видані приватним або державним нотаріусами України). Звернувшись до нас, Ви зможете отримати документи зі штампом апостиль в мінімально можливі терміни.

Що таке апостиль?

Апостиль - це спрощена форма легалізації документів для країн учасниць Гаазької конвенції.

«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує Вам послуги з проставлення штампа Апостиль на всі нотаріальні документи, від фізичних або юридичних осіб.  Проставлення штампу апостиль необхідне для надання документу юридичної сили на території іншої держави. Апостиль проставляється виключно на оригіналі документа. Існує ряд певних вимог до нотаріальних документів, що надаються для проставлення штампа апостиль.

Штамп апостиль проставляється на наступні нотаріальні документи:

1.      Нотаріальне доручення на вчинення правочинів.

2.      Нотаріальні копії документів (паспорт, трудова книжка, свідоцтво, статут).

3.      Нотаріально засвідчений переклад.

4.      Нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон.

5.      Заява про сімейний стан (заява про відсутність перешкод для укладення шлюбу).

6.      Афідевіт.   

Поважайте Ваш час – звертайтесь в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.

Зверніть увагу на те, що для процедури проставлення Апостилю від Вас не вимагається особистої присутності та нотаріального доручення. Ми раді допомогти  кожному, незалежно від місця перебування та прописки!

Звернення в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» допоможе вам мінімізувати час на отримання правильно оформлених документів.

Вартість послуг:

Послуга з проставлення штампу апостиль

Терміновість

Вартість

1

Апостиль в Міністерстві юстиції України на нотаріальні та судові документи

3 робочих дня

150 грн.

1 робочий день

300 грн.

Зразок проставленого штампу Апостиль на оригіналі нотаріального документа:


 

Просимо звернути Вашу увагу, що апостиль в Україні ставиться тільки на довідку, видану на території України. На іноземні документи апостиль ставиться в країні, де видавався даний документ. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Якщо у Вас виникли питання про процедуру проставлення штампа апостиль, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про апостиль, представленої в розділі Поширені питання.

Звертайтеся за консультацією - 044-222-59-73.