Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Апостиль на документи органів ДРАЦС (свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, витяг з реєстру)


«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» має великий досвід роботи в галузі міжнародного документообігу Звернувшись до нас, Ви зможете отримати документи зі штампом апостиль в мінімально можливі терміни.

Що таке апостиль?

Апостиль - це спрощена форма легалізації документів для країн учасниць Гаазької конвенції.

«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує Вам послуги з проставлення штампа Апостиль на всі документи органів ДРАЦС України (органи ЗАГС).  Проставлення штампу апостиль необхідне для надання документу юридичної сили на території іншої держави. Апостиль проставляється виключно на оригіналі документа виданого на території України. Існує ряд певних вимог до документів органів ДРАЦС, що надаються для проставлення штампа апостиль.

Штамп апостиль проставляється на наступні документи органів ДРАЦС:

1.      Свідоцтво про народження.

2.      Свідоцтво про шлюб.

3.      Свідоцтво про розлучення.

4.      Свідоцтво про смерть.

5.      Свідоцтво про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові).

6.      Витяг з реєстру  (щодо підтвердження дошлюбного прізвища, зазначення відомостей про батька, внесення змін у зв’язку з усиновленням).   

Увага! Виняток становить свідоцтва про народження видані до 23 серпня 1991 року включно, будь якою Радянською Соціалістичною Республікою. На даному роді документів апостиль ставиться через нотаріальну копію, тобто: потрібно звернутись до нотаріуса, завірити копію і вже саме на нотаріальну копію буде проставлятись апостиль. Але дана процедура підходить не для всіх країн. Більшість – вимагає документи нового зразка з апостилем на оригіналі.

При використанні документа, виданого на території України, за кордоном - Вам необхідно поставити на нього апостиль. Поважайте Ваш час – звертайтесь в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» і будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні Ваших питань.

Зверніть увагу на те, що для процедури проставлення Апостилю від Вас не вимагається особистої присутності або нотаріального доручення. Ми раді допомогти  кожному, незалежно від місця перебування та прописки! Звернення в «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» допоможе вам мінімізувати час на отримання правильно оформлених документів.

Вартість послуг:

Послуги

Терміновість

Вартість

1

Проставлення штампа апостиль на документах органів ДРАЦС.

3 робочих дня

150 грн.

1 робочий день

250 грн.

 

Зразок проставленого штампу Апостиль на свідоцтві про народження:


 

Просимо звернути Вашу увагу, що апостиль в Україні ставиться тільки на документи, видані на території України. На іноземні документи апостиль ставиться в країні, де видавався даний документ. Для більш детальної інформації Ви можете перейти на сторінку Апостиль за кордоном.

Якщо у Вас виникли питання про процедуру проставлення штампа апостиль, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про апостиль, представленої в розділі Поширені питання.

Звертайтеся за консультацією - 044-222-59-73.