Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Заява про сімейний стан (Афідевіт)

 Громадянам України, а також іноземним громадянам, які проживали в Україні, «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послугу з отримання заяви про сімейний стан для виїзду за кордон або укладення шлюбу за кордоном (свідоцтво про сімейний стан/ нотаріальна заява про сімейний стан/ заява про відсутність перешкод для укладення шлюбу).

Що являє собою заява про сімейний стан для виїзду за кордон?

 Заява про сімейний стан – це нотаріально посвідчена заява (афідевіт), оформлена не більше ніж 6 місяців тому, в якій особа під присягою декларує свій сімейний стан. Формулювання має бути однозначним (наприклад, не був одружений або не була заміжня, розлучений/-а, вдівець/вдова). Формулювання на зразок: не був зареєстрований шлюб або не перебуває у зареєстрованому згідно закону шлюбі є неоднозначними і не дозволяють точно встановити сімейний стан особи.

Не слід забувати, що для певної країни, де буде використовуватися дана заява про сімейний стан, її обов’язково необхідно легалізувати належним чином – проставити апостиль або здійснити консульську легалізацію.

Для чого потрібна заява (афідевіт) про сімейний стан?

 Ви плануєте зареєструвати шлюб за кордоном або, в деяких випадках, зареєструвати шлюб в Україні? – Вам потрібно до укладання шлюбу звернутись до нотаріуса і оформити заяву про сімейний стан. Дана заява підтверджує наявність або відсутність перешкод для укладання шлюбу.

 Якщо Вам не зрозумілий порядок отримання заяви, або Вам бракує часу, або ж Ви знаходитесь за кордоном - радимо Вам звернутися за допомогою до кваліфікованих та досвідчених юристів «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» і будьте впевнені, що Ви обрали оптимальне рішення!

Терміни та Вартість:

Отримання заяви про сімейний стан

Варстість

1

1 день

300 грн*

2

1-2 робочих дня (без присутності)

ціну уточнюйте

* - оформлюється у нотаріуса, потрібен паспорт, ідентифікаційний номер та, у разі попереднього шлюбу, підтвердження розлучення (свідоцтво або судове рішення).

Зразок заяви про сімейний стан:

Звертайтесь за консультацією - 044-222-59-73.