Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Легалізація документів для ОАЕ

«Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послуги консульської легалізації українських документів , призначених для використання в іноземних державах.

Процедура консульської легалізації документа необхідна в тому випадку, якщо країна на території якої він буде пред'явлений, не є учасницею Гаазької конвенції.

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) не входять до країн учасниць Гаазької конвенції, а тому вимагають засвідчення документів в порядку повної консульської легалізації.

Консульська легалізація в ОАЕ включає в себе складну та поступову процедуру надання документу юридичної сили (легітимності) для використання його на території Об’єднаних Арабських Еміратів.

Виїжджаючи в ОАЄ з метою навчання, роботи, планування сім’ї  або розширення бізнесу Ви постанете перед питанням підготовки необхідних документів.

Юристи «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» допоможуть Вам в короткі терміни правильно підготувати комплект документів для належного використання на території ОАЕ без додаткових засвідчень.

Консульській легалізації в ОАЕ підлягають наступні документи:

·      Свідоцтво про народження, шлюб, зміну прізвища, розлучення, смерть, витяг про дошлюбне прізвище, інші док-ти органів РАЦС, заява про сімейний стан (афідевіт).

·      Освітні документи (диплом, додаток, атестат, табель, свідоцтво, архівна довідка).

·      Статутні документи  юридичних осіб (свідоцтво про реєстрацію, статут, виписка, резолюція директорів), різного роду сертифікати , ліцензії , контракти, угоди

·      Довідка про несудимість, довідка ДМС, медична довідка.

Як виконати консульську легалізацію для ОАЕ свідоцтва про народження, про шлюб, витяг органів РАЦС?

Свідоцтво про народження треба завірити в управлінні юстиції тієї області де видавався документ. Потім на оригінал свідоцтва проставляється печатка легалізації МЗС України. Свідоцтво, вже з проставленими печатками, перекладається на англійську мову. Переклад нотаріально завіряється. На нотаріально завіреному перекладі проставляється спочатку печатка МінЮст України, потім печатка МЗС України. Після вищезазначених дій документ можна подавати на фінальну легалізацію до посольства ОАЕ в Україні. Сплачується консульський збір.

Як виконати консульську легалізацію для ОАЕ - диплом, атестат?

Диплом перекладається на англійську мову. Нотаріально завіряється копія диплома та переклад. На нотаріально завіреному перекладі проставляється спочатку печатка МінЮст України, потім печатка МЗС України. Після вищезазначених дій документ можна подавати на фінальну легалізацію до посольства ОАЕ в Україні. Сплачується консульський збір.

Вартість послуг:

Послуга з виконання консульської легалізації

Вартість

1

Виконання консульської легалізації в Міністерстві юстиції України

1 робочий день

250 грн.

3 робочі дні

150 грн.

2

Виконання консульської легалізації в Міністерстві закордонних справ України

2 робочі дні

250 грн.

5 робочих днів

150 грн.

3

Проставлення печатки головного управління юстиції м. Києва , Київської області для подальшого виконання легалізації

2 робочі дні

150 грн.

4

Виконання легалізації в консульстві ОАЕ

3-5 робочих днів

300 грн.

5

Офіційний консульський збір

 

1050 грн.

 

Для представлення інтересів у всіх інстанціях, а також в посольстві або консульстві необхідна довіреність на співробітників «Міжнародного Бюро Легалізації Документів».

Термін виконання консульської легалізації диплома становить – 2 тижні.
Консульська легалізація свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, заяви про сімейний стан становить до 3 тижнів.

Зразок завершеної консульської легалізації документа для Об’єднаних Арабських Еміратів:

Якщо у Вас виникли питання з приводу процедури консульської легалізації в Україні, Ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про легалізацію, що представлена в розділі Поширені питання.

 

Звертайтесь за консультацією 044-222-59-73