Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Складання шлюбного договору (контракту)


Шлюбний договір (контракт) викликає немалий інтерес до себе і численні запитання як юристів, так і громадян, які бажають укласти такий договір. Однак, за кордоном, на відміну від нашої країни, шлюбний договір вже досить давно став нормою, що забезпечує цивілізовані відносини, і укладення шлюбних договорів є звичайною справою, особливо при укладенні повторних шлюбів.

Шлюбний договір є угодою осіб, які одружуються, укладається в письмовій формі і нотаріально посвідчується. Шлюбний договір може бути укладено особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, а також подружжям. Таким чином, шлюбний договір покликаний врегулювати виключно майнові відносини сім’ї і не може стосуватися особистих відносин подружжя.

 

Навіщо Вам потрібен шлюбний договір?

Шлюбний договір потрібен, щоб захистити ваше особисте майно. Не забувайте, що все Ваше майно та доходи – рухоме і нерухоме майно, автомобілі, особисті речі, прибуток від бізнесу і будь-які інші доходи – стають вашою спільною власністю.

За допомогою договору подружжя мають право змінити наступні положення:

·       права та обов'язки щодо взаємного утримання;

·       форми участі в доходах подружжя;

·       порядок несення витрат в родині;

·       майно, що передається кожному з подружжя при розірванні шлюбу;

·       інші положення, що стосуються власних майнових відносин.

Також права та обов'язки, описані в шлюбному договорі, можуть обмежуватися заздалегідь встановленими термінами або ставиться в залежність від настання або ненастання певних умов.

 

Чому шлюбний договір не варто замовляти у нотаріуса?

 Нотаріуси не готують для вас шлюбний договір, а просто роздруковують готові шаблони. Точно такі ж Ви може знайти в будь-якій пошуковій системі. У нас унікальний підхід до складання шлюбних договорів. Від вас буде потрібно не більше 1-2 годин вільного часу на узгодження всіх умов шлюбного контракту.

 

Вартість послуг:

Послуга

Вартість

1

Складання шлюбного контракту

500 грн

2

Складання складного шлюбного контракту

800 грн

 

Що Вам потрібно для укладання шлюбного договору?

Жодних документів і клопоту з Вашого боку. Для того щоб юридично-правильно скласти шлюбний договір, просто зв'яжіться з нами, і ми проведемо всі дії на найвищому рівні.

Якщо у Вас виникли питання Ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» або ознайомитися з інформацією про складання шлюбного договору (контракту), що представлена в розділі Поширені питання.

 

Звертайтесь за консультацією - 044-222-59-73.