Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Реєстрація шлюбу (шлюб з іноземцем)


Вступ до шлюбу - важлива подія в житті кожної людини. Все більшого поширення останнім часом отримують шлюби між громадянами різних держав.

Де краще реєструвати шлюб - в Україні чи за кордоном?

Наша однозначна рекомендація - у Ваших інтересах реєструвати шлюб в Україні . Це вкрай бажано, щоб уникнути потенційних проблем, які можуть виникнути в майбутньому. Адже, на жаль, люди не тільки одружуються, а й розлучаються, і в разі розірвання шлюбу за наявності дітей або майнового спору, оформляти розлучення доведеться через суд. І якщо Ви - громадянин України, то і вирішувати подібні суперечки Вам вигідніше (і набагато дешевше!) в українському суді.

Для укладення шлюбу з іноземним громадянином знадобиться ряд документів. Якщо з документами української сторони все очевидно - необхідний тільки паспорт, то від іноземного нареченого або нареченої їх потрібно значно більше. Перелік цих документів індивідуальний і залежить від країни, громадянином якої є іноземець.

Наводимо перелік основних документів, які необхідні іноземному громадянину, бажаючому вступити в шлюб в Україні :

         паспорт (оригінал і нотаріально завірений переклад);

         документ, що підтверджує розірвання попереднього шлюбу або (для громадян, раніше перебували в шлюбі) .

Увага! Всі іноземні документи мають бути складені іноземною мовою і завірені апостилем в тій країні, в якій вони були видані. Якщо країна не є учасницею Гаазької конвенції (наприклад, Бразилія, Канада, Китай), документи замість апостиля повинні мати консульську легалізацію. Вже в Україні слід виконати переклад документів українською мовою і завірити у нотаріуса. Виконання перекладу в іншій країні є помилкою. Замовити послуги перекладу документів Ви можете у нас, в Міжнародному Бюро Легалізації Документів.

За законом при реєстрації шлюбу зобов'язані бути присутніми обидва з подружжя. Іноземний громадянин, який приїхав з цією метою, повинен знаходитися в Україні легально.

Реєстрація шлюбу з іноземцем - непроста процедура, співробітники Міжнародного Бюро Легалізації Документів фахівці в області сімейного права, ми маємо величезні досвід - від належним чином оформлених документів до правильного порядку дій. Помилки можуть спричинити відмову в реєстрації шлюбу, і Вашому нареченому чи нареченій доведеться приїжджати в Україну кілька разів.

Вартість послуг:

Реєстрація

Терміновість

Вартість

1

Реєстрація шлюбу з іноземцем

1-2 дні

249 Є

5 днів

249 Є

2

Реєстрація шлюбу між громадянами України

1-2 дні

249 ?

5 днів

249 ?

Досвідчені фахівці «Міжнародного Бюро Легалізації Документів»:

         проконсультують Вас з питань, пов'язаних з вступом у шлюб;

         проконсультують, які документи знадобляться від іноземного нареченого (нареченої) саме у Вашій ситуації ;

         виконають професійний переклад іноземних документів;

         узгодять з органом реєстрації пакет документів, який необхідно подати для укладення шлюбу;

         допоможуть без черги і в зручний час подати заяву про реєстрацію шлюбу

             ( необхідна присутність обох з вступають у шлюб);

         запишуть Вас на заздалегідь узгоджену дату на урочисту реєстрацію шлюбу;

         нададуть правову підтримку в разі виникнення будь-яких проблем в період від подачі заяви до реєстрації шлюбу, в тому числі при необхідності проконсультують майбутнього іноземного чоловіка (дружину) після його приїзду в Україну (на англійській мові).

Будь ласка, візьміть з собою паспорт і якщо є, копії документів майбутнього іноземного дружина.

 

Якщо у Вас виникли питання про порядок шлюбу з іноземцем, ви можете задати їх безпосередньо співробітникам «Міжнародного Бюро Легалізації Документів».

 

Звертайтеся за консультацією прямо зараз за телефоном 044-222-59-73.